Од данас на снази летњи ред вожње у ужичком јавном превозу

ЈП „Ужице развој“ обавештава грађане и кориснике јавног градског и приградског превоза да је од данас, 22. јуна, на снази летњи ред вожње – школски распуст.
Због завршетка наставе за ученике основних и средњих школа на територији града Ужица, из система јавног градског и приградског превоза укинути су ђачки поласци, који су били прилагођени школским обавезама.
Надлежни позивају путнике да се пре планирања путовања информишу о новом реду вожње и поласцима који ће важити током летњег распуста.





