Акустично вече у ГКЦ-у: Ужички трио „Музика ноћи“ наступа сутра пред публиком

Љубитеље акустичне музике сутра, 25. јуна, у башти Градског културног центра очекује још једно музичко вече испуњено домаћим и страним поп-рок хитовима у посебном аранжману.
Пред публиком ће наступити ужички акустични трио „Музика ноћи“, који чине Оља (вокал), Стончи (гитара) и Шева (бубњеви и перкусије). Некадашњи чланови култног ужичког састава Quattro V својим наступима негују препознатљив акустични звук, спајајући добро познате композиције са топлом и непосредном атмосфером.
Концерт почиње у 21 час, а улаз је бесплатан. Заинтересовани посетиоци могу да резервишу столове слањем поруке на профиле Градског културног центра на друштвеним мрежама.
У случају неповољних временских услова, концерт ће бити одржан у клубу ГКЦ-а.





