Фестивал француског филма од 2. до 5. јула у ГКЦ-у

Француски институт у Србији и Градски културни центар Ужице организују Фестивал француског филма, који ће бити одржан од 2. до 5. јула у башти ГКЦ-а.
Током четири фестивалске вечери публика ће имати прилику да бесплатно погледа избор најновијих француских филмова, међу којима су и остварења приказана на престижном Канском фестивалу, као и актуелне филмове савремене француске кинематографије.
Пројекције почињу сваке вечери у 21 час, а програм фестивала обухвата филмове „De la Comédie-Française“ (2. јул), „American Dream“ (3. јул), „Hugo“ (4. јул) и „In a Whisper“ (5. јул).
У случају неповољних временских услова, пројекције ће бити одржане у клубу Градског културног центра.
Улаз на све пројекције је бесплатан.





