Grad donirao 20 laptop računara

Gradonačelnica Užica dr Jelena Raković Radivojević uručila je predstavnicima osnovnih škola, vrtića, udruženja i seoskih zdravstvenih ambulanti 20 laptop računara.
Laptop računari obezbeđeni su od strane Ministarstvo državne uprave i lokalne samouprave krajem prošle godine.
– Naravno računajte na našu podršku i u narednom periodu, jer ono što želimo je ravnomeran razvoj svih mesnih zajednica na teritoriji našeg grada. Seoske mesne zajednice i ljudi koji žive u njima jednako su nam važni. I to pokazujemo i ovim činom ali i svim ostalim projektima i poslovima koje smo realizovali u okviru putne infrastrukture, objekata vrtića i škola i svih drugih neophodnih sadržaja. Naravno u saradnji sa vama i sa građanima nastavljamo istim tempom – naglasila je gradonačelnica.
Laptop računare dobila su izdvojena odeljenja osnovnih škola u Turici, Kačeru, Gostinici, Volujcu, Krvavcima, Ljubanjama i matične škole u Karanu, Kremnima i Ravnima, kao i vrtići u Karanu i Kremnima. Prema iskazanim potrebama računarska oprema dodeljena je i mesnim zajednicama Drežnik i Volujac, zatim zdravstvenim ambulantama u Ribaševini, Drežniku i Mokroj Gori. Laptop računare preuzeli su i predstavnici užičkih udruženja “Roditelj”, “Jefimija”, “Ženski centar Užice” i “Klub 3”.





