Градски базен поново доступан за купаче

Решењем Министарства здравља, одељења за санитарну инспекцију Ужице, Градски базен у Ужицу од понедељка почиње поново са радом.

Забрана коришћења базена из превентивних разлога због појаве алги у води у Ужицу донета је 30. децембра, а како је оно сад стављено ван снаге, Градски базен радиће од понедељка сваким даном од 8 до 24 часа, наводи се у саопштењу које је потписао директор Великог парка Бранко Богићевић.