Коришћење дечијег базена на Градској плажи бесплатно и ове године

На седници Градско веће је донело одлуку да коришћење дечијег базена на Градској плажи и ове године буде бесплатно.

Иначе, приводе се крају активности везано за почетак сезоне. Базен је напуњен, Завод за јавно здравље Ужице је узорковао воду и очекују се резултати анализа, након чега ће сезона бити и званично отворена.

Када је реч о Градској плажи, почело је пуњење корита, након чега ће се такође вршити анализе воде а почетак купалишне сезоне зависиће од резултата анализе.